Kategórie
 
 
 
 
 
Damaškové obliečky

Hľadáte prepych v podobe posteľnej bielizne za prijateľnú cenu? V tom prípade rozhodne siahnite po damaškových obliečkach. Damašok je husto tkaná bavlnená látka, ktorá sa vyznačuje leskom a krásnymi vzormi. Tento materiál má bohatú minulosť a jeho výroba siaha až do 12. storočia. Damaškové návliečky sú určené pre tých, ktorí si chcú dopriať kvalitný spánok a trošku sa rozmaznať. Navyše sú veľmi kvalitné, preto sa častokrát damaškové posteľné prádlo dedí z generácie na generáciu. 

Pravá damašková posteľná bielizeň je vyrábaná zo stopercentnej česanej egyptskej bavlny. Jej najväčšou výhodou je absorbčná schopnosť a jemnosť, ktorú pocítite pri každom dotyku. Kto z nás by sa večer nechcel uložiť do mäkkých a na dotyk príjemných perín? S našimi damaškovými obliečkami sa môže stať tento sen skutočnosťou. 

  • Okrem luxusného damaškového posteľného prádla u nás nájdete aj ďalší sortiment. Hľadáte saténové, flanelové, hodvábne či bavlnené posteľné prádlo? Okrem tohto všetkého si u nás vyberiete tiež kvalitné posteľné plachty, vankúše, prehozy na posteľ a mnoho ďalších doplnkov do vašej spálne i celého bytu
 
 
DAMAŠKOVÉ OBLIEČKY
 
 
Vyberte si z ponuky

DAMAŠKOVÉ OBLIEČKY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia