Kategórie
 
 
 
 
 
SATÉNOVÉ OBLIEČKY
 
 
Saténové obliečky

Hľadáte poklad medzi posteľnými obliečkami? V tom prípade sa zamerajte sa saténové obliečky. Satén patrí medzi to najlepšie, čo v oblasti látok a materiálov môžete nájsť. Ide o tkaninu, ktorá si získala módny priemysel už veľmi dávno. Nie je však satén ako satén! Posteľné obliečky z bavlneného saténu rozpoznáte okamžite. Sú mäkké, poddajné a vyznačujú sa jemným leskom. Kvalitné saténové návliečky spoznáte okrem iného aj tak, že sa nekĺžu, nezadrapujú a roky vydržia ako nové.

Myslíte si, že starať sa o saténové posteľné obliečky je zložité? Omyl. Spravidla je možné ich prať v práčke v rámci programu na jemné prádlo. Tie najkvalitnejšie na trhu však môžete pokojne oprať aj pri 60°C. Práve takéto nájdete v našej ponuke. (Švajčiarsky prémiový satén a satén de luxe. Vlastnosti posteľnej bielizne z bavlneného saténu oceníte najmä v letných mesiacoch, pretože sú príjemne chladivé. Prikryte sa luxusom, ktorý vám saténové obliečky dokážu poskytnúť.

Okrem posteľných obliečok z bavlneného saténu u nás nájdete aj obliečky flanelové, hodvábnedamaškové či klasické bavlnené, ako aj ďalšie produktové kategórie, ako napríklad napínacie plachty alebo deky. Doprajte si spolu s nami spánok, aký si zaslúžite.

 
 

SATÉNOVÉ OBLIEČKY

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia