Kategórie
 
 
 
 
 
PREHOZY
 
 
Luxusný prehoz na posteľ

Túžite po dokonalo vyzerajúcej a upravenej spálni ako zo škatuľky? Existujú detaily, ktoré dokážu spálni dodať luxus a prepych, po akom túžite. Jedným z takýchto detailov môže byť aj prehoz na posteľ. Teplé a vysokokvalitné prehozy na posteľ sú v súčanosti veľmi vyhľadávané. Naše prehozy na manželskú posteľ pôsobia elegantne a navyše dodajú vašej posteli upravený vzhľad. Luxusný prehoz na posteľ sa okrem iného vyznačuje aj tým, že jeho údržba je jednoduchá a nezaberie vám veľa času. 

V našom sortimente nájdete luxusné prehozy na posteľ v jemnejších i výraznejších farebných odtieňoch a v rôznych motívoch, a tak svoj prehoz cez posteľ môžete pokojne zladiť s posteľnými obliečkami či zvyškom interiéru. Naše luxusné prehozy (prehoz na jednu posteľ alebo dvojposteľ) sú kombináciou farieb, prepychu, originality a najmä kvality. V našej ponuke nájdete luxusné talianske prehozy na posteľ od výrobcov ako Blumarine, Svad Dondi, G.F.Ferrari a iné. Doprajte sebe i svojej spálni luxus a vyberte si u nás svoj dokonalý prehoz na manželskú posteľ.

Okrem posteľných prehozov nájdete v našej ponuke tiež damaškové, saténové, hodvábne či flanelové posteľné obliečkyprikrývkyposteľné plachty a iné bytové doplnky. 

 
 

PREHOZY

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia